Trailer Parts Sales Avondale, AZ
Single Axle Landscaper With High Sides & Spring Assist Gate Ramp
Call or Text for Pricing
Utility Trailers
$4,300Price
Quick Specs
| Location: | Avondale, AZ |
| Trailer Type: | Utility Trailers |
| Length x Width: | 14' 168" x 6.11' 73.32" |
| Axles: | 1 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 6.11' 73.32" |
Additional Information
| Year: | 2025 |
| Make: | Kearney |





